25 października 2022

APARATURA HIGH-TECH W GABINECIE BEAUTY

TECHNOLOGIA BEZINWAZYJNYCH ‘NICI’ LIFTINGUJĄCYCH PROSTO Z MIAMI

 

Współczesna kosmetologia estetyczna stoi u progu wyzwań, które nakładają na branżę profesjonalną wiele wymagań związanych z oferowaniem Klientom zabiegów skutecznych, bezpiecznych oraz zapewniających natychmiastowy efekt. W odpowiedzi na zapotrzebowanie profesjonalistów dział technologiczny międzynarodowej grupy DERMIE PHARM Medical Group opracował absolutnie autorską technologię HTP zamkniętą w urządzeniu INNARI.

 

INNARI HTP to pierwsze takie urządzenie na świecie, które oferuje możliwość pracy na 3 warstwach skóry i dotarcia do granicy powięzi mięśniowej (SMAS), jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo i jeszcze większą skuteczność. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii HTP po raz pierwszy w sposób nieinwazyjny możemy wnikać na głębokość aż 4 milimetrów bez konieczności wykonywania nakłuć czy ryzykiem uszkodzeń nerwów twarzowych. Dzięki innowacyjnej i autorskiej technice pracy uzyskujemy spektakularne efekty terapii zbliżonej do rezultatów, jakie otrzymujemy po zastosowaniu nici PDO. Jednym z najważniejszych czynników działania technologii HTP jest uzyskanie natychmiastowych efektów, które mogą utrzymywać się nawet do 3 lat.

 

Międzynarodowe Centrum Badań Klinicznych przeprowadziło wieloetapowe badania, mające na celu potwierdzenie skuteczności technologii oraz ocenę rezultatów uzyskiwanych przez badaczy. Wśród najczęściej wymienianych efektów zabiegowych znalazły się natychmiastowy efekt napięcia skóry, wygładzenie zmarszczek oraz zmniejszenie widoczności tzw. chomiczków i fałd podbródka. Warto również zwrócić uwagę na znaczną poprawę utraconego konturu twarzy oraz zwiększenie jędrności i gęstości skóry.

 

Osoby zainteresowane wprowadzeniem technologii do swojego gabinetu zapraszamy do kontaktu.

 

 

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl