Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl 

01 sierpnia 2022

Body Brush cała prawda o szczotkowaniu

Cellulit? Rozstępy? Słabe krążenie krwi? Zastoje limfatyczne? Walczysz z tym od dawna ale bezskutecznie? Warto do salonowych zabiegów (często bardzo drogich) dołożyć pielęgnację domową- nie byle jaką. Zacznijmy od początku. 

 

Cellulit ściśle wiąże się z gospodarką hormonalną, a dokładniej z wydzielaniem estrogenów. Dotyczy zarówno osób młodych, znajdujących się w okresie dojrzewania, jak i dojrzałych. Dotyczy głównie kobiet. Zarówno te szczupłe jak i o pełniejszych kształtach nie mają łatwo. Nazywany inaczej lipodystrofią, to określenie dla nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, prowadzącej do zmian w tkance podskórnej.

 

Jak powstaje?

Cellulit, obrazowo porównywany do skórki pomarańczy, powstaje wtedy, gdy pod skórą gromadzi się zbyt dużo wody lub tłuszczu.

Jakiego rodzaju mamy cellulit?

Cellulit twardy – drobne zwłóknienia, płasko położone w tkance podskórnej.

Cellulit wiotki – wyraźnie grudkowaty, pojawia się na wiotkiej, luźnej skórze.

Cellulit obrzękowy – miękki, przy ucisku ciastowaty, towarzyszą mu obrzęki.

Cellulit mieszany – łączy cechy powyższych zmian.

 

Jak walczymy?

Oprócz zabiegów salonowych jak endermologia, mezoterapia czy karboksyterapia polecamy Wam skorzystać z takich prostych urządzeń jak szczotka do masażu na sucho. Naszą BodyBrush wprowadziliśmy z myślą o Was! Łącząc codzienne szczotkowanie z profesjonalnymi produktami, możemy sporo pomóc naszej skórze.

Tzw. suchy peeling stymuluje mikrocyrkulację, zakończenia nerwowe i system limfatyczny, ujędrnia i napina skórę, dodaje energii i odpręża skórę. Poprawia nasze krążenie.

Cellulit, rozstępy, opuchnięte kończyny, zwiotczała skóra, szorstka skóra, wrastające włoski- wskazań do stosowania BodyBrush jest naprawdę bardzo wiele!

Bardzo stara technika daje wspaniałe rezultaty i duże korzyści dla układu limfatycznego. To zaledwie kilka minut dziennie!

Jest także dobrym uzupełnieniem kuracji odchudzających. Niweluje opuchnięcia i uczucie ciężkości kończyn. Powoduje dostarczenie większej ilości tlenu do naszej skóry. Naturalnie i skutecznie.

 

Jak zbudowana jest szczotka?

Włosie szczotki wykonane jest z włókien roślinnych zwanych “Tampico”, pozyskiwanych z „Agave Lechuguilla”, rośliny występującej na obszarach pustynnych w północnej części Meksyku.

Trzy główne efekty, których możemy się spodziewać:

  • Naturalnie gładkie ciało, bez szorstkiej skóry, jędrniejsza skóra.
  • Redukcja cellulitu i rozstępów
  • Usunięcie toksyn z organizmu poprzez stymulację pracy układu limfatycznego.

Body Brush sprawia, że stosowane kosmetyki mają lepszą przenikalność w przypadku aktywnych składników. Świetnie przygotowuje skórę do aplikacji kosmetyków! Masaż jest także skutecznym sposobem na zredukowanie stresu (sam proces masażu jest bardzo przyjemny).

 

Jak masować?

Zadbajmy na pewno o odpowiednią technikę masażu. Skóra musi być czysta i sucha, bez użycia balsamów (przed- po szczotkowaniu jak najbardziej!) W trakcie całego masażu obowiązuje zasada ruchu z dołu ku górze, a wykonywane ruchy kierujemy w stronę serca.

Co z kobietami w  ciąży? BodyBrush jest polecana również dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

 

Wrastające włoski? Już nie!

Masaż  redukuje problem wrastających włosków. Przyczyną jest włos w fazie wzrostu, który jest za słaby, aby przebić się przez naskórek na zewnątrz. W efekcie zaczyna rosnąć w głąb, powodując stan zapalny. Regularne złuszczanie w połączeniu z nawilżaniem, pomaga włoskom „wydostać” się na zewnątrz.

 

Regularne stosowanie BodyBrush stymuluje układ odpornościowy, ujędrnia skórę oraz wpływa na nasze dobre samopoczucie. A przecież o piękną skórę i wspaniałe samopoczucie chodzi nam wszystkim!

 

Szczotka do nabycia na stronie : www.bodyevolution.pl/produkt/szczotka-antycellulitowa-bodybrush/