28 grudnia 2022

Cienie pod oczami by Zemits

Lepsze niż płatki pod oczy: które urządzenia usuną cienie pod oczami?
 
Delikatna skóra pod oczami cierpi najbardziej: wiatr, brak snu, suchość, zmarszczki i zmęczenie pojawiają się tu jako pierwsze. I nie zawsze kremy czy płatki sprawiają, że wszystko wraca do normy. Często klienci potrzebują pomocy ze strony technik kosmetologicznych.
 
Lifting SMAS. Ta technika jest królem wśród technik anti-age! Dzięki unikalnej technologii HIFU, nasz Zemits Ultranexx uruchamia proces neokolagenezy (syntezy nowych włókien kolagenowych) i redukuje istniejące ""rozciągnięte"" włókna kolagenowe. Wystarczy jedna sesja, aby obserwować efekty przez następne 3-5 lat!
 
Terapia mikroprądami. Zemits Adrinox 2.0 opiera się na technice stosowania słabych impulsów prądowych, które imitują prądy fizjologiczne organizmu. Mikroprądy przywracają potencjał komórkowy oraz tonizują skórę i mięśnie twarzy. Zabieg poprawia elastyczność, stymuluje krążenie i zmniejsza zmęczenie.
 
Lifting RF. Urządzenie Zemits Klein RF 2.0 wykorzystuje technologię impulsów o częstotliwości radiowej do znacznego podwyższania temperatury skóry. To ogrzewanie stymuluje naturalny proces odmładzania skóry. Fale przenikają do głębszych warstw skóry, wzmacniając jej szkielet. Zabieg ten jest zwykle wykonywany za pomocą głowicy o małym rozmiarze, która doskonale nadaje się do opracowania okolic oczu.
Urządzenia te to tzw. "złote trio", które przywróci oczom blask, pozbędzie się zmęczenia i zmniejszy zmiany związane z wiekiem. Zapraszamy do przetestowania ich na własną rękę!
 

Znajdziesz na: 

 
#współpraca 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl