29 czerwca 2023

Czy można spowolnić proces starzenia?


Czy można spowolnić proces starzenia się organizmu?

 

Z upływem czasu, każda komórka w naszym organizmie ulega zmianom. Zmniejsza się poziom nawilżenia organizmu. Spada elastyczność komórek, spowalnia krążenie krwi, maleje siła i elastyczność ciała. Stajemy się podatni na urazy a odzyskanie sił po chorobie trwa dłużej.

Kluczowymi składników naszego ciała, które wpływają na to, jak nasz organizm odczuwa upływ czasu są kolagen i kwas hialuronowy. Dlatego firmy prześcigają się w oferowaniu klientom suplementów, zwłaszcza kolagenowych, które jednak są bardzo różnej jakości.

Czy możemy skutecznie uzupełnić poziom kolagenu i kwasu hialuronowego?

 

Prawie 20 lat trwały badania nad wynalezieniem nowego innowacyjnego suplementu, który na nowo definiuje sposób starzenia się i funkcjonowania organizmu. Liquid BioCell® łączy w jednej innowacyjnej formule (Collagen/HA Matrix™) aż trzy elementy kluczowe dla odbudowy i regeneracji naszego organizmu:

  • wysoce przyswajalny płynny kolagen,
  • kwas hialuronowy
  • siarczan chondroityny.
  •  

Jedną z najważniejszych cech Liquid BioCell® jest bioidentyczność ze strukturą naturalnie występującą w stawach człowieka. Jak to rozumieć? Matryca Liquid BioCell® zawiera te trzy składniki w strukturze, która naturalnie współistnieje w organizmie człowieka. Proporcje nie są otrzymywane w procesie produkcji, ale pozyskiwane w całości z naturalnego źródła. Bioidentyczność oznacza, że organizm rozpoznaje substancję i akceptuje jako własną, zwiększając produkcję kolagenu typu I, II i III oraz uzupełniając poziom kwasu hialuronowego.

 

Płynna forma Liquid BioCell® oraz zoptymalizowana cząsteczka zapewniają jego wysoką przyswajalność (95-98%). Ten innowacyjny nutraceutyk posiada 7 patentów, a jego skuteczność potwierdziło 37 badań klinicznych. Jest m.in. laureatem nagrody Frost & Sullivan za najlepszy suplement zdrowotny wspomagający układ kostno-stawowy „Best Bone and Joint Ingredient” oraz finalistą nagrody Branży Technologii Nutraceutycznych za najbardziej innowacyjny suplement diety. Liquid BioCell® Sport dodatkowo posiada certyfikat Międzynarodowej Federacji Sportowej.

 

Badania kliniczne potwierdzają, że Liquid BioCell®:

  • zwiększa zawartość kolagenu i kwasu hialuronowego w organizmie,
  • redukuje hialuronidazę, enzym który rozkłada kwas hialuronowy w naszym ciele,
  • zmniejsza dyskomfort w stawach, poprawia ich ruchomość,
  • sprzyja zachowaniu zdrowej chrząstki i tkanki łącznej,
  • poprawia nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry,
  • wspomaga zdrowe włosy, paznokcie, dziąsła i oczy.


W oparciu o tę samą innowacyjną matrycę, opracowano również szereg zaawansowanych produktów do pielęgnacji skóry opatentowanych w klasie kosmetycznej. Połączenie ich działania z płynnym preparatem regenerującym organizm od wewnątrz, zapewnia piękną, widocznie promienną skórę.

Podsumowując - nauka rzuciła wyzwanie procesom starzenia się i odnotowała ogromny postęp. Skuteczność działania preparatu, produkowanego w USA w laboratoriach spełniających najwyższe wymagania jakościowe. Tylko w 2020 roku firma zanotowała 4-krotny wzrost sprzedaży, ponieważ miliony ludzi na całym świecie korzystają z tych innowacyjnych produktów i – widząc ich skuteczność - polecają je swoim najbliższym.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas:

https://www.instagram.com/postaw.na.swoje.zdrowie/

lub www.kolagendlazdrowia.pl

 

ZAKUP BEZPOŚREDNIO:

https://modere.co/3LIwrP5

 

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl