17 sierpnia 2022

Czy to przyszłość kosmetologii estetycznej?

Spokojnie. Spokojnie kosmetolodzy! Urządzenie, które ma pomagać i wspierać Wasze działania. Wychodząc naprzeciw rozwijającej się technologii i światowym trendom. Jak zachować naturalny wygląd naszych pacjentek? Jak wyeliminować nakłuwanie czy ból? 

A w końcu... jak rozwijać swój gabinet i przyciągać klientki, nie do końca przekonane do medycyny estetycznej. Nici liftingujące? Fala? Hifu?

Gdzie jest w tym wszystkim INNARI?

 

Zacznijmy od początku.

 

INNARI® to pierwsze takie urządzenie na świecie w technologii HTP, które wykorzystuje siłę działania podobną, bezpieczniejszą i bardziej skuteczną niż technologia HIFU, działając na podobnych głębokościach. Po raz pierwszy w sposób nieinwazyjny możemy wnikać aż na głębokość 4 mm bez konieczności wykonywania mikro nakłuć czy nakłuć klasycznych, dając takie same efekty jak w przypadku nici PDO, z natychmiastowym efektem utrzymującym się nawet do 3 lat po serii zabiegów.

 

Czy na pewno działa? Czy czujemy ten zabieg? Tu poświęciliśmy naszą współwłaścicielkę serwisu. Została naszym króliczkiem doświadczalnym i oddała się ręce Dawida i Natalii z M'onduniq. 

 

Podczas lunchu i pokazu mogłyśmy się przekonać jak wielkim wizjonerem jest ta marka. Mamy styczność naprawdę z wieloma sprzętami i technologiami. Same nie raz testowałyśmy wiele zabiegów. Tu efekt po prostu WIDAĆ. Oczywiście, rekomendowana ilość to znacznie więcej niż 1 (słownie jeden). Wiemy jedno... Marta po pierwszym zabiegu podniosła na nas głos aby udokumentować działanie i koniecznie zrobić zdjęcia podniesionego owalu twarzy i efektu liftingu. 

 

ALE JAK TO?

 

Urządzenie wykorzystuje połączenie kilku technologii, wśród nich falę radiową bipolarną, falę radiową monopolarna oraz specjalny systemem chłodzenia zabezpieczającego przed poparzeniem naskórka. Podczas zabiegu, działanie fali radiowej prowadzi do rozgrzewania się skóry właściwej oraz tkanki podskórnej i powięzi SMAS, jak w przypadku HIFU, z tym wyjątkiem, że zabieg jest znacznie szybszy i prostszy oraz całkowicie bezbolesny z odczuwaniem jedynie ciepła.  Pulsacyjne zastosowanie techniki HTP zostało zainspirowane balijskim masażem twarzy Canggu.  

 

DZIAŁANIE

Włókna kolagenowe stają się krótsze, odnowione oraz zyskują lepszą sprężystość, co sprzyja ich przebudowie. Skóra staje się bardziej napięta i jędrna. W sposób znaczący zmniejszają się zmarszczki i wiotkość skóry. Pod wpływem wytworzonego ciepła włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu, naczynia krwionośne rozszerzają się, dzięki czemu tkanki są dotlenione i gotowe do przebudowy. 

 

M'onduniq zapewnia, że pacjent widząc tak oszałamiący efekt na pewno do nas wróci. Możemy śmiało zapisać go nawet co 3 tygodnie, aby odnawiać a wręcz pogłębiać działanie. 

 

CYKLICZNOŚĆ: Skóra jest bielsza i jędrniejsza, gładsza i bardziej elastyczna. 

BEZPIECZEŃSTWO: Nieinwazyjna technologia, bez potrzeby znieczulania, bezpieczna i niezawodna, bez materiałów eksploatacyjnych. 

 

Ok a teraz chwila na temat wieku naszych pacjentek. Jak wiemy struktura naszego targetu może być zróżnicowana. Nic nie szkodzi! INNARI działa na każdą z grup wiekowych. 

 

GRUPA 20- 35 r.ż: Skóra będzie napięta, owal twarzy będzie wyraźny, skóra delikatna, cera wyrównana, a drobne zmarszczki wygładzone.

 

35-50: Zmarszczki są wygładzone, zwiotczała skóra jest uniesiona i napięta, a oznaki starzenia i tekstura skóry na nosie, w kącikach i na szczęce ulegają znacznej poprawie.

Po 50 roku życia: Linia brwi zostaje uniesiona, obwisła powieka górna jest skrócona, a obwisła skóra staje się jędrna i elastyczna. Skóra odzyskuje witalność. Spraw, by twoje oczy były bardziej przeszywające i zachowaj swój młodzieńczy stan na długi czas.

 

Skuteczniejsze przeciwdziałanie starzeniu się i modelowanie konturów powięzi twarzy; Bezpieczniejsze działanie, dzięki pracy na dokładnie wskazanej głębokości, która wynosi 1,5 mm, 2,5 mm, 4,0 mm. Pozwala to działać powierzchniowej skórze właściwej, na skórze właściwej oraz powięzi SMAS; Warstwowy anti-aging, penetruje skórę na różnych głębokościach, uzupełnia kolagen wymagany przez każdą warstwę skóry, a na koniec osiąga cel antiaging.

 

CO JEŚLI BOISZ SIĘ INWAZYJNYCH ZABIEGÓW? Nie każdy lekarz czy kosmetolog musi czuć się doskonale z nićmi liftingującymi. Ważne, że jest już alternatywa.

 

Zachęcamy Was do skorzystania z zabiegu aby na własnej skórze przekonać się, co do efektów. Możemy namawiać, Dla nas 5 z plusem. 

Słowa klucz: chcielibyśmy napisać: INNOWACJA, NOWOŚĆ. Wolimy nazwać INNARI przyszłością zabiegów kosmetologii estetycznej. 

 

KONTAKT z dystrybutorem: Natalia Rałowiec telefon: +48 534 387 720

www.monduniq.pl

 

 

 

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl