16 listopada 2022

EDUKACJA TO PODSTAWA

WSPÓLNY ROZWÓJ TO NASZA DROGA DO SUKCESU!

Marka M’onduniq już na samym początku swojego istnienia przyjęła filozofię, której istotną część stanowiła edukacja. Wspólna wymiana doświadczeń, czerpanie wiedzy od ekspertów i przekazywanie jej Klientom oraz organizacja warsztatów, szkoleń, jak również kameralnych spotkań to sposób by Klienci rośli wspólnie z marką.

 

Klienci M’onduniq Professionnel oprócz certyfikowanych szkoleń zabiegowych i aparaturowych przeprowadzanych w gabinecie mogą skorzystać z aktywnych warsztatów czy szkoleń master class organizowanych w łódzkiej centrali marki. To jednak nie wszystko na terenie całego kraju regularnie prowadzone są kongresy oraz inspirujące spotkania z M’onduniq, podczas których można poznać nowości na rynku kosmetycznym, zapoznać się z trendami i badaniami oraz zobaczyć efekty zabiegowe. Jest to także okazja do spotkania z ciekawymi osobami z branży beauty, finansów czy reklamy. W ten prelekcje poszerzają wiedzę zgromadzonych gości nie tylko o praktyczne umiejętności zawodowe, ale również wiedzę z innych gałęzi przydatnych w prowadzeniu „biznesu”.

 

Jednak nie samymi targami, kongresami i warsztatami człowiek żyje. Dla tego M’onduniq Professionnel oferuje również ekskluzywną i kameralną formę Lunchy, jako spotkań ekspertów i specjalistów z branży beauty.

 

Podczas spotkań kosmetolodzy i kosmetyczki mają okazje podzielić się swoimi przemyślenia i spostrzeżeniami, wymienić pomysłami oraz inspiracjami, a przede wszystkim zrelaksować się cudownych wnętrzach podczas oferowanych i omawianych zabiegów.

 

Zapraszamy do śledzenia tych wydarzeń:

www.facebook.com/MonduniqProfessionnel

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl