10 października 2022

IAM.POLAND- poznaj!

International Association of Mesotherapy- co kryje ta nazwa?


Wielcy specjaliści są ojcami wielkich inicjatyw. O tym, że dr n. med. Izabela Załęska do nich należy przekonywać nikogo nie trzeba, a projekt jakiemu aktualnie przewodzi, zdecydowanie zasługuje na rozgłos. Jurorka Plebiscytu Gabinet Roku, obok swojej rozbudowanej działalności zabiegowej, szkoleniowej, publicystycznej i naukowej, pełni rolę Prezesa International Association of Mesotherapy (IAM) – Międzynarodowego Stowarzyszenia Mezoterapii zrzeszającego wybitnych specjalistów z całego świata.


IAM to społeczność kosmetologów, lekarzy, stomatologów, pielęgniarki, ratowników medycznych i naukowców innych dziedzin, po to by poprzez wspólne działania podnieść poziom światowej mezoterapii. Ogromnym atutem Stowarzyszenia jest silna Rada Naukowa, która stanowi trzon doradczy i czuwa nad wszelkimi działaniami, zapewniając najwyższy poziom merytoryczny szkoleń, webinariów, konferencji i publikowanych materiałów.

 

Już teraz IAM współpracuje z Niemieckim Towarzystwem Mezoterapii (DGM) i prowadzi rozmowy z innymi Stowarzyszeniami z całego świata, co znacząco poszerza perspektywy działalności, a co za tym idzie – niesie wymierne korzyści dla członków. Stowarzyszenie powstało aby każdy jego członek czuł się pewnie i bezpiecznie w swojej pracy, zarówno dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu i doskonaleniu umiejętności praktycznych, jak również ze względu na wsparcie wybitnych członków Rady Naukowej, pomoc prawną i pakiety ubezpieczeniowe.

 

Warto podkreślić, że władze Stowarzyszenia przykładają ogromną uwagę do weryfikacji dokumentów potwierdzających wykształcenie, tak aby mieć pewność, że członkami Stowarzyszenia zostają osoby posiadające odpowiednie uprawnienia i wiedzę.

 

Jednocześnie nie należy się obawiać, jeżeli umiejętności techniczne i doświadczenie zabiegowe nie są jeszcze na satysfakcjonującym poziomie – wszystkiego członkowie nauczą się dzięki trenerom i specjalistom IAM!

 

Zachęcamy do zarejestrowania się w IAM, na pewno Wasza wiedza, umiejętności, a więc usługi i gabinet wejdą na całkiem nowy, wyższy poziom! www.i-a-m.org/zarejestruj-sie-krok-1/

 

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl