13 października 2022

Innowacje LNE- warto poznać!

Po raz kolejny LNE nagrodziło najbardziej odkrywcze produkty i sprzęty w branży beauty, przyznając prestiżową nagrodę INNOWACJA 43. KONGRESU I TARGÓW LNE. Laureatów Konkursu wybiera Jury, w którego skład wchodzi wybitne grono ekspertów z zakresu chemii surowców kosmetycznych, biotechnologii oraz wykorzystania w praktyce nowoczesnej aparatury, a także przedstawiciele LNE Polska.

 

Celem konkursu jest docenienie i wyłonienie spośród nowości kosmetycznych produktów wykorzystujących innowacyjne składniki, mających oryginalne formuły czy zmieniających oblicze branży beauty.

Marka, którą Wam już pokazaliśmy, została wyróżniona właśnie na tym kongresie!

 

SQT Biomicroneedling Zwycięzcą Konkursu w Kategorii : Zabieg na Twarz

Co mówi sama marka o swoim produkcie?

 

"W naszej branży najważniejsza jest jakość. Postanowiliśmy trafić do tych którzy cenią sobie przede wszystkim rzetelność i efekty. Oferując Państwu produkt, który w połączeniu z wiedzą profesjonalistek zrewolucjonizuje podejście do kosmetologii, medycyny estetycznej oraz pielęgnacji skóry.

Dlatego z dumą odbieraliśmy tak prestiżową nagrodę jaką jest statuetka wręczana podczas 43 Kongresu i Targów LNE w Krakowie za najbardziej innowacyjny zabieg na twarz.

 

Biomikronakłuwanie to zrewolucjonizowana metoda, która w bezpieczny i naturalny sposób pozwala osiągnąć niesamowite efekty.

 

 

Czym jest Biomikronakłuwanie?

 

Technologia, która zrewolucjonizowałą biomikronakłuwanie. W 5 minut aż 3000000 naturalnych mikroigieł krzemionkowych wprowadzanych jest bezpośrednio do skóry właściwej wraz ze składnikami aktywnymi (fibronektyna, kolagen, kwas hialuronowy, betagluken i wiele innych) poprzez masaż dłoni – bez przerwania ciągłości skóry.

Zestaw SQT Rewitalizujący laureat konkursu Innowacje 2022 zmniejsza przebarwienia, i zmarszczki, likwiduje wiotkość przywraca równowagę hydrolipidową. Skraca cykl odnowy skóry z 28 do 7 dni. "

 

REWOLUCJA NAKŁUWANIA... bez przerwania ciągłości skóry. Kolejna innowacja, której nie sposób nie zauważyć.

www.biomicroneedling.pl

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl