17 października 2022

Mezoterapia oczami Bokova Team.

“Można szkolić się latami, u najlepszych lekarzy. Można zawiesić całą ścianę dyplomami podpisanymi przez najlepszych instruktorów świata. Można wszystko, ale jest coś, czego kupić nie można. To poczucie estetyki, wrodzona świadomość proporcji, harmonii i piękna, których nie da się wyuczyć. Bo one albo tkwią w duszy kosmetologa, albo nie.”

 

Nie jestem domorosłym artystą. By poznać dogłębnie anatomię człowieka potrzeba wielu lat nauki i praktyki. By wiedzieć, co kobieta chce zmienić w swoim wyglądzie, należy jej słuchać. Patrzeć na nią i wyobrazić sobie jej piękno, jakie można uzyskać rzeźbiąc ją krok po kroku, wydobywając z niej to, co próbuje zniszczyć czas lub czego poskąpiła natura. Nie występuję przeciwko naturze – współpracuję z nią, ale czasami muszę się z nią zmierzyć. I wiecie co? Zwykle wygrywam tę nierówną walkę.

 

Jestem rzeźbiarką. Pracuję z najcenniejszym materiałem świata – z człowiekiem. Moim dłutem jest strzykawka, a modelem kobieta, która za godzinę, tydzień lub miesiąc ma zmienić się w dzieło sztuki, piękną rzeźbę, doskonałą w każdym calu. Modelowanie ust jest moją pasją, i wiem, że usta kobiet też kochają moje ręce, moja strzykawkę i moje poczucie estetyki. Oczywiście oprócz ust rzeźbię też twarze – te lustra, w których przeglądamy się każdego dnia." 

 

Czym jest mezoterapia? To jeden z najbardziej popularnych zabiegów w medycynie estetycznej!

 

Zabieg mezoterapii polega na śródskórnym wstrzykiwaniu substancji w małych dawkach. Przez pół wieku technologia uległa poprawie, ale esencja tej manipulacji pozostała niezmieniona: specjalna kompozycja substancji terapeutycznych i odmładzających wstrzykiwana pod skórę działa na poprawę jej jakości. Mezoterapia służy do rozwiązywania większości problemów estetycznych: suchość skóry, przebarwienia, drobne zmarszczki, trądzik, potrądzik, rozstępy, blizny, odwodnienie skóry. Może być zarówno samodzielną procedurą, jak i częścią kompleksu manipulacji kosmetycznych ( takie rozwiązania najczęściej stosujemy przy kompleksowych terapiach ).

 

 Aby rozwiązać każdy problem, określony „koktajl” składników dobierany jest indywidualnie:

witaminy;

pierwiastki śladowe;

leki homeopatyczne;

kwasy organiczne;

ekstrakty roślinne;

kolagen;

elastyna;

kwas hialuronowy;

peptydy;

aminokwasy.

 

 W jakich obszarach można wykonać mezoterapie.

 Twarz

 Skóra głowy

 Szyja

 Dekolt

 Dłonie

 

W strefach wstrzykiwania koktajli poprawia się krążenie krwi, przyspieszają procesy regeneracyjne, ponieważ składniki odżywcze dostarczane są do każdej komórki w sposób ukierunkowany. Poprawa jest często zauważalna już po pierwszym zabiegu. Jednak do rozwiązania problemów estetycznych potrzebny jest przebieg sesji mezoterapii. Ich liczbę określa kosmetolog.

 

 Zaleta zastrzyków z mezo koktajlu:

 Rozwiązują prawie wszystkie problemy estetyczne;

 Głęboki wpływ preparatów leczniczych:

 Możliwość aplikacji ich na różne partie twarzy i ciała;

 Bezpieczeństwo;

 Praktycznie nie ma ograniczeń wiekowych;

 Każdy koktajl mezo dobierany jest indywidualnie;

 Efekt utrzymuje się około sześciu miesięcy;

 Mała lista przeciwwskazań.

 

 Nie zmienia rysów twarzy. Uważa się, że koktajle do mezoterapii możemy już stosować w młodym wieku.

⠀Zapisy i informacja  602 484 549

 

 

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl