02 października 2022

Nabu nowinki part 2.

Czy wiesz czym różni się krem od serum? Mnogość różnego typu kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy sprawia, że masz mętlik w głowie?
Zastanawiasz się, czy możesz stosować jednocześnie krem i serum, a może lepiej wybrać wyłącznie serum?
Nabu przychodzi  z pomocą!
Sprawdź, czym różnią się te dwa specyfiki. Krem do twarzy – co to jest?
 
Dla wielu osób niejasna jest kwestia różnicy między kremem a serum. Często te dwa produkty błędnie uznawane są za swoje substytuty. Krem to kosmetyk o konsystencji emulsji będącej najczęściej wynikiem połączenia wody z tłuszczami. Można go stosować do pielęgnacji skóry twarzy, dekoltu i szyi codziennie, pamiętając o dobraniu specyfiku do potrzeb konkretnej cery. Na rynku dostępne są kremy do skóry wrażliwej, przetłuszczającej się, naczynkowej, mieszanej itp. Mogą one mieć, w zależności od użytych składników, działanie nawilżające, matujące, obkurczające odżywcze itp. Pozytywne efekty widoczne są dopiero po długim okresie stosowania kremu, przeważnie po kilku tygodniach.
 
Serum – co to jest?
Serum do twarzy jest kosmetykiem w płynie o konsystencji olejku lub żelu. W jego składzie znajdziesz m.in. oleje roślinne, ekstrakty z ziół lub kwas hialuronowy.
 
Czym się różni serum od kremu?
Serum do twarzy przechowywane jest nie w słoiczku, jak krem, a w buteleczce z pipetą lub dozownikiem, dzięki której łatwiej nakładać go w odpowiedniej ilości na skórę. Składniki w serum intensywnie oddziałują na skórę dając niemal natychmiastowy efekt ujędrnienia, nawilżenia, wygładzenia czy ukojenia.
 
Jak to możliwe?
Dzięki skoncentrowanej zawartości składników czynnych i płynnej konsystencji serum skutecznie wnika w głąb skóry.
Czym różni się nasze serum od innych dostępnych na rynku?
Stosowanie wyłącznie kremu lub tylko serum to za mało, aby zapewnić skórze twarzy optymalną i pełną pielęgnację. Dlatego opracowaliśmy duet doskonały.
 
Serum + neubulizator to świetne rozwiązanie.
Jest to aplikacja skoncentrowanego serum liftingującego NABU za pomocą specjalnego nano–nebulizatora. Dzięki temu urządzeniu nasze serum przenika w głębokie warstwy skóry nawet 4 razy efektywniej niż podczas standardowej aplikacji.
Błyskawiczna aplikacja: w 30 sekund, gdzie chcesz i kiedy chcesz.
Nasz duet serum + nebulizator jest produktem o specjalistycznym zastosowaniu. Składniki aktywne są niezwykle skoncentrowane, a nebulizator pozwala przeniknąć w głębokie warstwy skóry dlatego jego działanie jest intensywniejsze niż w przypadku zwykłego kremu czy serum.
 
www.nabuworld.com

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl