11 października 2022

Nabuworld- wejdź!

Od promiennej, jędrnej i odmłodzonej skóry dzieli Cię tylko jeden krok.  Poznaj nowe technologie łączące kosmetologię z domową pielęgnacją.
 
JAKI Połączenie kosmetologii z nowoczesna technika.
Jesteś gotowa na pielęgnacje przyszłości Czym jest NABU? Nebulizator 
Zasobnik na serum wystarczający na 4-5 dni.
Ładowanie przez USB.
Szybka aplikacja serum co 4 godziny bez zmywania makijażu.
Ultradźwiękowy nebulizator NABU w połączeniu ze specjalnie opracowanym serum Nabu tworzy mikro-mgiełkę, która wnika w skórę prawie 4 razy skuteczniej niż tradycyjny krem i serum.
 
Serum Anty-aging
Kwas hialuronowy, Stevisse (wegański odpowiednik retinolu) i argilerina
skutecznie odmładza skórę 35+.
 
AUTORSKA RECEPTURA
Formuła serum NABU powstała przy współpracy chemików, biotechnologów, kosmetologów i technologów chemicznych z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Innowacyjność technologii zwróciła uwagę ekspertów, dzięki czemu projekt uzyskał dofinansowanie i granty na działania naukowe.
 
Czy wiesz jak zwiększyć wchłaniania substancji odżywczych
 
PODPOWIADAMY
Codzienna pielęgnacja skóry jest bardzo ważna.
Jeśli chcemy zachować jej promienny wygląd to nie wystarczy tylko stosować krem, aby zapewnić skórze właściwe dotlenienie i umożliwić wchłanianie różnych składników.  Regularne złuszczanie usuwa martwy naskórek i odkrywa nowe, świeże komórki. Pozwala to na lepszą penetrację składników aktywnych, co zwiększa ich skuteczność. Dodatkowo peelingi zwiększają przepływ krwi, powodując lepsze odżywienie skóry.
Złuszczanie zachodzi naturalnie oraz równomiernie, jednak możemy temu procesowi pomóc. Najlepszym sposobem na usunięcie martwego naskórka jest zastosowanie peelingu w domu lub w gabinecie kosmetycznym.
 
Dzisiejsza nauka pozwala dodatkowo uzupełnić domową pielęgnację o kosmetyki, które stanowią połączenie technik z kosmetologią.
Możemy zatem pójść o krok dalej w pielęgnacji domowej i już nie tylko regularnym złuszczaniem zwiększać wchłanianie substancji odżywczych.
NABU polecane jest jako aktywator kosmetyków stosowanych na dzień. Utrwala również makijaż. Jest mniejsze niż smartfon i można go używać 3-4 razy dziennie. Nie tylko rano i wieczorem.
 
Nie uszkadza makijażu, dlatego można swobodnie używać go przez makijaż.
Składniki aktywne są niezwykle skoncentrowane, a nebulizator pozwala przeniknąć w głębokie warstwy skóry dlatego jego działanie jest intensywniejsze niż w przypadku zwykłego kremu czy serum.
 
Kosmetyki w tradycyjnych formach, takich jak np. kremy, nie są w stanie przeniknąć do głębokich warstw skóry.
Ultradźwiękowy nebulizator NABU w połączeniu ze specjalnie opracowanym serum Nabu tworzy mikro-mgiełkę, która wnika w skórę 4 razy skuteczniej niż tradycyjne kremy.

 

Bądź na bieżąco z naszymi informacjami w social media:

https://www.facebook.com/nabuworld

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl