01 września 2022

Nanili czyli piękna skóra.
 W domu  i w salonie!

Nanili. To oznacza piękną skórę w języku hawajskim (z hawajskiego: nani-piękna, ili-skóra).

Hawaje to świat harmonii i piękna. Decydując się na nazwę inspirowaną tą kulturą, Nanili chciało podkreślić, że efektem stosowania kosmetyków jest zdrowy wygląd oraz piękna skóra w każdym wieku.

Nanili zupełnie inaczej podeszło do tematu pielęgnacji. Sama kilka lat temu zetknęłam się z tą marką w gabinecie kosmetologicznym. Po zabiegu stałam się szczęśliwą posiadaczką dwóch zestawów i nie żałowałam ani jednego dnia pielęgnacji domowej!

Punktem wyjścia do powstania kosmetyków Nanili Professional® były problemy skórne: trądzik młodzieńczy, trądzik u osób dojrzałych, skóra tłusta, trądzik różowaty, skóra sucha, przebarwienia, cera naczynkowa. Nanili najpierw dokładnie zbadało potrzeby rynkowe, bazując na wiedzy i doświadczeniu dziesiątek kosmetologów.

 

Czego brakuje na rynku? Z jakimi problemami najczęściej borykają się pacjenci? Czy oby na pewno kosmetyki profesjonalne są tylko do użytku salonowego?

 

Nanili dało nam możliwość przeniesienia części produktów do naszych domów.

 

Stworzyli linię produktów, dzięki którym będzie można wykonać wiele różnych zabiegów, odpowiednio łącząc ze sobą poszczególne preparaty. Tym sposobem znacząco minimalizujemy ilość kosmetyków niezbędnych w gabinecie! Mamy więc dokładnie to czego potrzebujemy.

Ich linia profesjonalnych kosmetyków dla gabinetów kosmetycznych to doskonała jakość i receptury stworzone w trosce o skórę trądzikową i wymagającą odpowiedniej pielęgnacji. Składniki serii kosmetyków dla profesjonalistów to przede wszystkim wysokie, ale bezpieczne dla skóry stężenia substancji aktywnych, dobrane z największą starannością przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w pielęgnacji cer problematycznych.

 

Cery problematyczne to znaczący punkt w programie pielęgnacji i terapii kosmetykami Nanili.

Marka od kilku lat wyznacza najwyższe standardy pielęgnacji cer problematycznych na rynku. Pielęgnacja domowa opiera się o serum, peelingi o bezpiecznym stężeniu, kosmetyki do demakijażu i wiele innych.

 

Czyli typowy MUST HAVE naszej kosmetyczki na każdy dzień.

Jeśli chcesz przetestować ich kosmetyki, znajdziesz je w sklepie www i w wybranych salonach.

 

www.nanili.pl

sklep.nanili.pl

 

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl