16 października 2022

Nowa jakość szkoleń

Poznajcie Weronikę. Jest przyjaciółką Beauty Serwis od jakiegoś czasu. Właściwie od czasu, kiedy nasza agencja współpracowała z nią w zakresie szkoleń i social media. Weronika to tytan pracy i rozwoju! Jej Akademia Kosmetyczna i Estetyczna odnosi sukcesy już od dłuższego czasu. 

Szukasz szkoleń w Szczecinie? To właśnie to!

Co wiemy o Weronice? Co o sobie mówi?

"Moja praca jest moją pasją, która zrodziła się z zamiłowania do piękna i estetyki. Od 7 lat prowadzę własny gabinet kosmetologii estetycznej. Jestem promotorem zdrowego stylu życia i komplementarnego podejścia do klienta. Nieustannie się kształcę, regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach aby podnosić swoje kwalifikacje i jakość usług. Jestem certyfikowanym szkoleniowcem z uprawnieniami pedagogicznymi dla poza szkolnych form kształcenia. Tylko holistyczne podejście do klienta oraz indywidualnie dobrana terapia zabiegowa jak i pielęgnacja domowa może dać nam najlepsze rezultaty. Dlatego staram się zrozumieć i poznać podłoże problemu aby wdrożyć odpowiednie procedury zabiegowe wraz z pielęgnacją w celu ułożenia kompleksowej terapii, która doprowadzi do najlepszych efektów."

 

Kurs Kosmetyczny

– Skondensowana wiedza oraz dużo praktyki

Tu rodzi się miłość do kosmetyki! Przygotowujemy do zawodu kosmetyczki osoby, które pragną pracować w gabinecie jako zabiegowiec. Mocno rozbudowany program Akademii daje przewagę nad standardowymi kursami czy szkołami kosmetycznymi. Skondensowana wiedza teoretyczna przekazana w jasny i przystępny sposób. Co najważniejsze, dużo praktyki abyś po ukończeniu kursu mogła pewnie i bezpiecznie od razu zacząć pracę w gabinecie. Ukończenie Akademii to pierwszy krok do świata kosmetologii i dołączenie do grupy profesjonalistów branży beauty.

Zapoznaj się z pełnym programem Akademii i dołącz do elitarnej grupy kosmetyczek.

 

Szkolenia Kosmetologii Estetycznej

– Bogaty program oraz nowoczesne szkolenia

Poznaj naszą bogatą i nowoczesną ofertę szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej. Największy nacisk kładziemy na to żeby nasze kursantki po szkoleniu mogły pewnie, bezpiecznie i z efektami pracować w swoim gabinecie. Na szkoleniach jest obszerna teoria przekazywana w przystępny sposób. Omawiamy różne techniki pracy również te niestandardowe oraz nasze autorskie. Nie ma u nas sztywnych schematów, uczymy komplementarnego podejścia do zabiegów. Część praktyczna jest bardzo intensywna, pracujemy w małych grupach max 4 osoby lub indywidualnie aby zapewnić Wam Duzy komfort pracy i nauki. Szkolimy z sercem i pasją, dzielimy się całą swoją wiedzą i wspieramy naszych absolwentów.

Chcesz mieć spektakularne efekty zabiegowe i ogrom zadowolonych klientek, zapisz się na profesjonalne szkolenia. Zapoznaj się z pełną ofertą naszych szkoleń.

 

Akademia Estetyczna

– Cykl 6 tematycznych szkoleń

Poznaj wyjątkową Akademię, która daje Ci możliwość zrealizowania cyklu 6 szkoleń w ciągu 6 miesięcy z 6 wybranych dziedzin. Jeśli chcesz zostać specjalistą medycyny estetycznej ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Ogrom wiedzy teoretycznej oraz intensywna praktyka na modelkach pozwoli Ci opanować nowe umiejętności do perfekcji.

 

 

Akademia Estetyczna– Cykl 6 tematycznych szkoleńPoznaj wyjątkową Akademię, która daje Ci możliwość zrealizowania cyklu 6 szkoleń w ciągu 6 miesięcy z 6 wybranych dziedzin. Jeśli chcesz zostać specjalistą medycyny estetycznej ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Ogrom wiedzy teoretycznej oraz intensywna praktyka na modelkach pozwoli Ci opanować nowe umiejętności do perfekcji.

 

Chcesz wiedzieć więcej? 

www.artclinic-weronikapesta.pl

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl