13 listopada 2022

Poznaj Point Aesthetics

CZY ZNASZ WSZYSTKIE ZNACZĄCE MARKI NA RYNKU BEAUTY? Jeśli tak, na pewno słyszałeś o urządzeniach oraz maszynach od Point Aesthetics. Co o sobie mówią?

 

"Jako Point Aesthetics specjalizujemy się w najlepszych, innowacyjnych rozwiązaniach światowych producentów w medycynie estetycznej i kosmetologii. Jesteśmy m.in. wyłącznym dystrybutorem firmy EUNSUNG GLOBAL CORP.
 

W swojej ofercie posiadamy urządzenia, które mają szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej, kosmetologii i trychologii. Między innymi: VITAL INJECTOR 2, EPN, FOCUS DUAL, PLAPEN DUAL oraz HYDRA TOUCH H2.
Stale poszerzamy naszą ofertę bazując na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się parametrami technicznymi i standardami bezpieczeństwa oraz posiadają Certyfikat CE Medyczny i Certyfikat FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków).

Od lat jesteśmy również organizatorem szkoleń z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, współpracując z profesjonalną kadrą szkoleniową. Stale się rozwijamy i wprowadzamy nowości do naszej oferty szkoleniowej. Organizujemy szkolenia m.in z mezoterapii igłowej i mikroigłowej, pracy kaniulą, makijażu permanentnego, lipolizy iniekcyjnej oraz wielu innych.
Co więcej, na nasze szkolenia można uzyskać aż do 100% dofinansowania, a nasi specjaliści ds. szkoleń zapewniają pełne wsparcie od momentu wniosku do rozliczenia dotacji.

 

Osiągnęliśmy wysoką pozycję dzięki zespołowi, który każdego dnia buduje ją z pasją i zaangażowaniem z uwzględnieniem trendów, selekcjonując najefektywniejsze strategie. Wraz z wybitnymi fachowcami z całego świata tworzymy unikalne i niezwykle efektywne procedury zabiegowe dla osiągnięcia przez Ciebie najwyższych celów. "

 

Point Aesthetics to także sponsor naszego PLEBISCYTU GABINET ROKU 2022. Więcej:

 

 

 

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl