02 października 2022

Rzeszów: szkolenia

Ogólnopolska Akademia Kosmetologii to miejsce, które zostało stworzone przez profesjonalistkę i pasjonatkę - dr Violetę Czerwonkę. Od 2003r. z potrzeby dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, w jednym miejscu można skorzystać z szerokiego wachlarza usług oferowanych przez Akademię. Na przestrzeni lat wyspecjalizowała się i jest liderem w branży kosmetologii, medycyny estetycznej oraz profesjonalnych szkoleń. Warto dowiedzieć się więcej na temat tych rozwiązań oraz korzyści jakie mogą one przynieść.

 

Szkolenia na najwyższym poziomie

Szkolenia – bez względu na branżę, mają na celu podniesienie kwalifikacji konsumentów oraz zwiększenie efektywności ich pracy. Mówi się, że inwestycja w siebie, to najlepsza inwestycja – a przecież nasz rozwój przekłada się także na rozwój przedsiębiorstwa w którym pracujemy. Tak naprawdę szkolenia i kursy są najlepszym i najszybszym sposobem na poszerzenie własnych kompetencji oraz zdobyciem przewagi nad konkurencją. Dokształcanie kadry pracowniczej korzystnie wpływa na profesjonalizm oraz jakość wykonywanej pracy.

 

Wykształcenie i doświadczenie w branży kosmetycznej i medycyny estetycznej to jedno – poznawanie innowacyjnych technik, rozwiązań i ‘bycie na bieżąco’ z trendami – to drugie. Każdy szanujący się kosmetolog nigdy nie powinien zasiąść na laurach – systematycznie powinien brać udział w szkoleniach, które pozwolą na poprawienie techniki i skorygują popełniane wcześniej błędy. Kilkudniowe, a nawet jednodniowe szkolenia pozwalają poznać skuteczniejsze metody wykonywanych zabiegów, rozwinąć zdobyte już wcześniej umiejętności, oraz poszerzyć nasze horyzonty.

 

Violeta gwarantuje Wam wiele kursów zarówno indywidualnych jak i grupowych, także online na swojej stronie. Jeśli szukasz Akademii i kursów uszytych pod Ciebie- sprawdź:

 

 

www.akademiakosmetologii.com

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl