Point Aesthetics

INFORMACJE O DYSTRYBUTORZE

Specjalizujemy się w najlepszych, innowacyjnych rozwiązaniach światowych producentów w medycynie estetycznej i kosmetologii.

 

Jesteśmy m.in. wyłącznym dystrybutorem firmy EUNSUNG GLOBAL CORP. W swojej ofercie posiadamy urządzenia, które mają szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej, kosmetologii i trychologii.

 

Między innymi: VITAL INJECTOR 2, EPN, FOCUS DUAL, PLAPEN DUAL oraz HYDRA TOUCH H2. Stale poszerzamy naszą ofertę bazując na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się parametrami technicznymi i standardami bezpieczeństwa oraz posiadają Certyfikat CE Medyczny i Certyfikat FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków).

 

www.point-aesthetics.com

Biotec Italia

 

Biotec to renomowany producent urządzeń służących lekarzom medycyny estetycznej i kosmetologom. Nasz zespół stanowi grupa pasjonatów, którzy nie tylko oferują innowacyjne rozwiązania technologiczne, lecz również starają się być zawsze o krok do przodu: przewidywać trendy i odpowiadać na potrzeby rynku dynamicznie rozwijającej się branży beauty.

 

Urządzenia marki BIOTEC od 1993 roku projektowane, produkowane i testowane są w ojczyźnie wizjonera inżynierii – Leonarda da Vinci. Stanowi to gwarancję ich prawdziwie europejskiej klasy.

 

www.biotecpolska.pl

 

Ogromny wybór urządzeń

Urządzenia medyczne i kosmetologiczne które pozwolą Ci ułożyć świetną ofertę w Twoim salonie. Sprawdź polecane marki do Twoich gabinetów. Jeśli potrzebujesz doradztwa- napisz do nas!

Artmed #medycynatosztuka

ARTMED jest dystrybutorem urządzeń wykorzystywanych przez lekarzy w sztuce medycznej.

Dostarczamy urządzenia działające w oparciu o innowacyjne i sprawdzone technologie, wykorzystywane w medycynie estetycznej, ginekologii, chirurgii plastycznej i naczyniowej.

W ofercie ARTMED znajdują się lasery do zamykania naczyń, chirurgiczne, do lipolizy oraz zabiegów frakcyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

 

www.artmed.tech.pl

M'onduniq

Marka kosmetyczna zajmująca się produkcją wysokiej jakości profesjonalnych produktów kosmetycznych oraz organicznych z zachowaniem najwyższych standardów zgodnych z rekomendacją EN ISO 22716.
Procesy produkcyjne oraz jakościowe certyfikowane są poprzez niezależną jednostkę certyfikującą INTERTEK wraz z akredytacją włoskiej jednostki ACCREDIA. Wykorzystywanie do produkcji surowców certyfikowanych ECOCERT i ECOCERT GreenLife oraz Qualité France.
Szerokie doświadczenie w produkcji kosmetyków pozwala oferować profesjonalistom z branży beauty wysokiej jakości specjalistycznych preparatów do zabiegów w klinikach i gabinetach kosmetycznych. Marka zajmuje się również produkcją specjalistycznego sprzętu kosmetycznego z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.
W ramach konceptu korporacyjnego DERMIE PHARM właściciela marki M'ONDUNIQ prowadzone jest również własne Miedzynarodowe Centrum Badań Klinicznych.
 
 

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl