Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl 

16 sierpnia 2022

Stymulatory tkankowe a terapie manualne.

Poznajcie Beatę. Poznajcie Magdę. Poznajcie stymulatory tkankowe i ich związek z terapią manualną!

Ma na imię BEATA. Jej pasją są terapie anti aging. W odpowiedzi na rynek beauty rusza wraz z Magda Nagajek z warsztatami, chcąc pokazać jakim dysponujemy potencjałem kiedy połączymy wiedzę z praktyką.

 

Specjalizuje się w zabiegach:
🔴 mikronakłuwania
🔴 mezoterapii igłowej 
🔴 stymulatorach tkankowych
🔴 terapiach łączonych.
 

Chciałybyśmy przedstawić koncepcję połączenia dwóch różnych dyscyplin z dziedziny kosmetologii, które pozornie nie tylko nie mają ze sobą nic wspólnego ale według niektórych wzajemnie się wykluczają.

 

Stymulatory tkankowe a terapie manualne.

 

Wprowadzanie za pomocą igły w warstwy skóry substancji stymulujących  i masaż, terapia wykorzystująca dotyk. Czy można połączyć te dwie na pozór wykluczające się dziedziny? Często spotykamy się z opinią, że należy dokonać wyboru: albo szybki efekt i metody inwazyjne czyli ostrzykiwania albo całkowicie naturalne terapie manualne i równie dobre efekty na które trzeba chwilę poczekać.

 

Jako osoby z dużym doświadczeniem w tych dziedzinach postanowiłyśmy pokazać sposób jak skutecznie połączyć obie metody aby uzyskać spektakularne efekty znacznie wzmacniające i pogłębiające działania każdej z tych metod.

 

W kontekście terapii manualnych proponuję wykorzystać następujące możliwości:

-Masaż poliwagalny – manualna terapia nerwu błędnego to głęboki relaks, wyciszenie emocji, wyrównanie aktywności obu (brzusznego i grzbietowego) szlaków poliwagalnych. Te elementy mogą być doskonałym narzędziem przygotowującym mentalnie i emocjonalnie do zabiegu ze stymulatorami.

 

-Myofascial lift – masaż mięśniowo powięziowy, inspirowany technikami fizjoteraputycznymi ma silne działanie liftingujące poprzez redukcję napięć, przykurczów a nawet deformacji na poziomie mięśniowo powięziowym. Dlatego łączenie tej techniki ze stymulatorami zdecydowanie wzmocni i przedłuży efekt odmładzający obu zabiegów.

 

-Kinesiotaping estetyczny – jako propozycja opcjonalna utrwalająca efekty proponowanego połączenia.

Na tych przykładach doskonale widać jak potrzebna i wielowymiarowa jest koncepcja łączenia stymulatorów tkankowych i terapii manualnych.

Ta potrzeba była i jest główną inspiracją do stworzenia autorskiego programu zastosowania łączenia stymulatorów z masażem.

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? 

Skontaktuj się z autorkami nowych technik. 

 

Beata Rucka- Kańska

+48 508 288 599
+48 881 543 210
 
 

 

Magdalena Nagajek – od ponad 30 lat związana zawodowo z branżą beauty. Specjalista w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała oraz depilacji woskiem. Wykładowca na kongresach, konferencjach i seminariach związanych z profesjonalną pielęgnacją. Doświadczony trener prowadzący od wielu lat wiodące na rynku profesjonalnym marki pielęgnacyjne, depilacyjne i epilacyjne.

 

Pasjonatka terapii manualnych i naturalnych metod pielęgnacji. Właścicielka i założyciel Akademii Terapii Manualnych Magdaleny Nagajek. Prowadzi szkolenia z zakresu zaawansowanych technik masażu twarzy.

 

Autorka większości technik masażu proponowanych w ofercie Akademii. Tworząc nowe techniki kieruje się głównie wpływem i znaczeniem masażu zarówno dla powierzchniowych i głębszych warstw skóry, mięśni i powięzi jak i dla całego organizmu. Dlatego na swoich szkoleniach zwraca dużą uwagę na sensoryczne znaczenie masażu oraz intencyjne znaczenie każdego ruchu. Magdalena Nagajek jest twórcą m.in. masażu poliwagalnego, który jest manualną terapią nerwu błędnego.

 

Beata Rucka- Kańska

 

Pracowałam/Pracuję 
💥 Schwarzkopf Professional na terenie Dolnego Śląska współpracując z branżą beauty 
💥 Prywatne praktyki lekarskie różni specjaliści, 
💥 Placówki publiczne zdrowia, szpital, przychodnia, laboratorium diagnostyczne 
💥 Gabinet terapii holistycznych do dziś go prowadzę.
💥 Szkolenia dla branży beauty 
 
Moja edukacja trwa nieprzerwanie. W trakcie jej trwania przeszłam szkolenia:
🔥suplementacji,
🔥czytania wyników badań.
 Co 2 lata odnawiam naukę dotyczącą 
🔥anatomii twarzy oraz 
🔥kurs pierwszej pomocy
 
W 2020 roku ukończyłam certyfikację na instruktora praktycznej nauki zawodu stopień pierwszy.
W 2021 roku ukończyłam certyfikację na instruktora nauki na uczelniach wyższych z możliwością wykładania teorii i kształcenia osób dorosłych stopień drugi. Oba szkolenia pod marką MEN. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobywam korzystając ze szkoleń u najlepszych: 
Dr Rinat Sitanovich
Dr Alex Karkhi
Dr Maciej Panek 
Dr Marcin Ambroziak
Dr n.med.Izabela Załęska
Dr Oskar Kacxmarek
Mgr Iwona Wójcik 
Akademia  dermatic.pl
Visal.pl tu rozpoczęłam cykl szkoleń dla Was.
 
 
Biorę udział w Międzynarodowych kongresach medycznych IMCAS i mitochondrialnych
W 2018 zajęłam 2 miejsce w mieście Wrocław na kosmetyczkę roku.