Warszawa

BOKOVA TEAM

W naszym Gabinecie ośmiu wysoko wykwalifikowanych specjalistów zadba o poprawę Twojego wyglądu. Oferujemy zabiegi autorskie, dostosowane do każdego wieku i dobierane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Spełnimy Twoje oczekiwania w zakresie estetyki wyglądu i odmładzania, a stosowane przez nas preparaty i procedury zabiegowe są bezpieczne, oparte na najnowszych odkryciach kosmetologicznych i medycznych, oraz zawsze skuteczne.

 

Zaufaj nam, a przekonasz się, ile jest w Tobie piękna.

Naszym priorytetem jest uzyskanie przez Klienta wymarzonego efektu w zmianie wyglądu przy maksymalnym zachowaniu standardów bezpieczeństwa. Udaje się nam to osiągać dzięki profesjonalnemu podejściu do Klienta, do jego potrzeb i do procedur zabiegowych.

 

W naszym Gabinecie nie pracują osoby przypadkowe; są to profesjonaliści z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii, zaangażowani i stale podnoszący swoje kwalifikacje. Do zabiegów wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, urządzenia high-tech, a używane przez nas preparaty są zawsze najwyższej klasy.

 

Przeprowadzane szkolenia z medycyny estetycznej są na najwyższym poziomie. Pełna gama szkoleń w ofercie!

 

www.aminabokova.com

 

Rzeszów

Ogólnopolska Akademia Kosmetologii Violeta Czerwonka

Ogólnopolska Akademia Kosmetologii to miejsce, które zostało stworzone przez profesjonalistkę i pasjonatkę - dr Violetę Czerwonkę. Od 2003r. z potrzeby dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, w jednym miejscu można skorzystać z szerokiego wachlarza usług oferowanych przez Akademię. Na przestrzeni lat wyspecjalizowała się i jest liderem w branży kosmetologii, medycyny estetycznej oraz profesjonalnych szkoleń. Warto dowiedzieć się więcej na temat tych rozwiązań oraz korzyści jakie mogą one przynieść.

 

Usługi na najwyższym poziomie

Oferta Ogólnopolskiej Akademii Kosmetologii skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i już istniejących salonów. Zabiegi wykonywane w Akademii są bardzo bogate i zróżnicowane. W trosce o zadowolenie naszych klientów stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach. Wieloletnia działalność na dwóch płaszczyznach sprawiła, że zabiegi wykonywane w Gabinecie cieszą się ogromną popularnością nie tylko Pań. Coraz częściej zgłaszają się do Akademii Panowie, którzy chcą zadbać o swoje ciało.

 

www.akademiakosmetologii.com

Warszawa

Akademia Beauty ZOOM. 

Akademia Beauty Zoom powstała z myślą o osobach ceniących najwyższą jakość metod szkolenia. To u nas odbywasz szkolenia pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży beauty zdobytym w Polsce oraz za granicą, dla których kształcenie innych to nie tylko duża satysfakcja, ale również ogromna przyjemność.  

Nasi instruktorzy poza najwyższym poziomem kwalifikacji posiadają również przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w przekazywaniu wiedzy.

W Akademii Beauty Zoom  stawiamy na praktykę, dlatego każde szkolenie to w 70% zajęcia praktyczne, podczas których kursanci mają możliwość ćwiczyć swoje nowe umiejętności na modelkach, pod okiem naszych instruktorów.

Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do kursanta. Mając na uwadze komfort naszych klientów organizujemy także szkolenia w trybie indywidualnym.

Po szkoleniach wszyscy kursanci otrzymują poszkoleniową opiekę instruktora, dzięki czemu mogą liczyć na wsparcie naszych profesjonalistów podczas pierwszych samodzielnie wykonywanych zabiegów.

 

www.akademiabeautyzoom.pl

Warszawa

Imperium Urody: medycyna estetyczna

Warszawska klinika która od wielu lat znajduje się na mapie Pragi Południe. Specjalizacja: powiększanie ust, wolumetria, biostymulatory i szeroko pojęta medycyna estetyczna.
Ogromna oferta szkoleń dostępna na zdjęciu obok.
 
Kon takt i zapisy:
Facebook: 
www.facebook.com/
imperiumurodywarszawa
733 976 564
www.instagram.com/
imperiumurodywarszawa
 
 

Warszawa -

Paulina Kałucka:

medycyna estetyczna

Modelowanie ust, wolumetria, radiofrekwencja mikroigłowa,
stymulatory tkankowe, botox, osocze bogatopłytkowe
lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa, makijaż permanentny.
 

Ma także swój salon. 

Jest certyfikowanym szkoleniowcem.

 

Lokalizacja: Warszawa, Praga Południe.

Kontakt: 515 516 785

https://www.facebook.com/leveluppaulinakalucka

level_up_paulina_kalucka

Warszawa: Magda Poziomecka:

szkolenie przedłużanie rzęs

Zapraszamy na szkolenia z przedłużania rzęs u instruktorki Amazing Lashes. 

Magda od kilkunastu lat zajmuje się przedłużaniem rzęs, makijażem permanentnym czy laminacją. Ma także swój salon.

Jest certyfikowanym szkoleniowcem.

 

Lokalizacja: Warszawa, Praga Południe.

Kontakt: 510 157 354

https://www.facebook.com/LashArtistMagdaPoziomecka

Warszawa

Dr Lena: botoks, biostymulatory

 

 

 

 

 

Zapraszamy na szkolenia ze stymulatorów tkankowych oraz z botoksu- począwszy od poziomu podstawowego po Master class.

Doktor Lena to doświadczony szkoleniowiec, który od wielu lat szkoli kosmetologów z zakresu botoxu, biostymualatorów, lipolizy, mezoterapii. 

 

 

Lokalizacja: Warszawa, Praga Południe.

Kontakt: 789 492 883

FB: www.facebook.com/lena.szota

Rodzaje

szkoleń

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl