30 września 2022

Witaj Królowo. La Playa.

Poznajcie Królową. Czy to nowa KRÓLOWA Waszych gabinetów?

 

 

La Playa to zabieg z kwasem polimlekowym, który świetnie odżywia i nawilża skórę po wakacjach, zapewniając jej jędrność, jednolity koloryt, promienny blask i silną ochronę antyoksydacyjną.

 

Co wyróżnia La Playa?

La Playa jest nieinwazyjnym zabiegiem, który już stał się bestsellerem w gabinetach medycyny i kosmetologii estetycznej. Wykorzystuje kwas polimlekowy, który jest uznawany za jeden z najsilniejszych biostymulatorów tkankowych, a także kwas hialuronowy wspierany przez glutation, witaminę C, a także kompleks aminokwasów i peptydów. Ten odżywczy, regenerujący koktajl jest aplikowany bezpośrednio na skórę w połączeniu z mikronakłuwaniem – dla jeszcze lepszej efektywności zabiegu, ponieważ powstałe mikrokanaliki ułatwiają wchłanianie składników aktywnych w skórę, a jednocześnie mechaniczne mikrourazy dodatkowo pobudzają w skórze procesy naprawcze.

 

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym (po nałożeniu kremu znieczulającego), dzięki czemu jest całkowicie bezbolesny. Skóra tuż po jego wykonaniu może być lekko zaczerwieniona, ale już widać, że jest promienna, gładka i ładnie napięta! Efekt odmłodzenia będzie się z czasem nasilać – wskutek pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny.

 

Jak działa La Playa?

Kwas L-polimlekowy (PLLA) jest bardzo efektywnym biostymulatorem tkankowym, który silnie stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, odżywia skórę, zwiększa jej objętość, jędrność, gęstość, sprężystość, napięcie. Kwas hialuronowy (HA) silnie nawilża i rewitalizuje skórę, glutation rozjaśnia skórę i ujednolica jej koloryt, a witamina C chroni skórę przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. W preparacie znajduje się też aminokompleks będący mieszanką aminokwasów i peptydów, które nawilżają, odbudowują i odmładzają skórę od środka.

 

Dlaczego warto wykonać La Playa po wakacjach?

Uwielbiamy lato za ciepło, słońce i potężną dawkę energii! Niestety, dla naszej skóry to najtrudniejszy okres, związany ze szkodliwym wpływem promieniowania UV odpowiedzialnego za przyspieszone starzenie się skóry aż w 80%! Słońce jest głównym sprawcą stresu oksydacyjnego, wywołuje przebarwienia, prowadzi do degradacji włókien kolagenowych oraz elastyny, a także utraty wilgoci i zwiększonej wrażliwości wskutek zaburzenia funkcji bariery ochronnej skóry. Promienie UVA intensyfikują też szkodliwy wpływ zanieczyszczeń, a szczególnie pyłów mikrocząsteczkowych, na skórę.

 

La Playa jest świetnym zabiegiem po lecie, ponieważ niweluje skutki stresu oksydacyjnego oraz redukuje praktycznie wszystkie objawy fotostarzenia poprzez:

  • zagęszczenie i ujędrnienie skóry,
  • wyrównanie jej struktury,
  • zmniejszenie widoczności porów,
  • spłycenie drobnych zmarszczek,
  • zwiększenie napięcia i elastyczności skóry,
  • ujednolicenie kolorytu, rozjaśnienie,
  • rozświetlenie, efekt glow,
  • silne nawilżenie i odżywienie skóry.

 

Kiedy zobaczysz efekty La Playa?

Pierwsze – praktycznie od razu po jednym zabiegu! Skóra staje się nawilżona, promienna, elastyczna. Optymalne – po serii 3 zabiegów powtarzanych co 2-4 tygodnie i upływie minimum 1-3 miesięcy, tyle bowiem czasu trwa pełna przebudowa skóry wskutek pobudzenia pracy fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny.

 

Jeśli chcesz być na topie i ciągle szukasz rynkowych nowości, nie możesz przegapić tego preparatu. Czekamy na Wasze opinie!

 

www.facebook.com/LaPlaya.premium.skin.care.solution

www.beautyeurope.eu

 
 
 

 

 

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl