29 września 2022

Wyposażenie marzeń.

 

Każde łóżko kosmetyczne Figuratti to oryginał. Masz pewność, że tworzone są z największą starannością w naszych pracowniach w Polsce..

Zawsze chciałam tego, czego nie było, więc stworzyłam to sama- Karina Kropielnicka, założycielka Figuratti.

 

Karinę poznaliśmy wiele lat temu, gdy była właścicielką niewielkiego ale prężnego salonu. Obecnie zarządza marką Figuratii i świetnie prosperującym salonie w Warszawie. 

Karina zawsze kochała piękne wnętrza i dbała o detale. Pragnęła mieć w gabinecie TO, czego nie mieli inni. 

Ta historia musiała się narodzić! 

 

Figuratti oferuje niepowtarzalne wzornictwo i najwyższą jakość wykonania, jakich nie spotkasz w żadnym innym miejscu. Wybierz unikatowe tkaniny i dodatki a my stworzymy z nich wyjątkowe meble kosmetyczne do twojego salonu kosmetycznego.

 

Co mówi o Figuratti?

Nasze projekty są innowacyjne i nietuzinkowe. Dlatego lądują w najpiękniejszych salonach kosmetycznych na ziemi. Zaufały nam salony z Polski, Czech, Niemiec, Holandii, Danii i wiele innych w Europie. 

 

Oferujemy pełna personalizacje naszych produktów. Razem z nami Twój salon będzie jedyny w swoim rodzaju. Oferujemy niepowtarzalne wzornictwo i najwyższa jakość wykonania, jakich nie spotkasz w żadnym innym miejscu. Wykonaliśmy już ponad 1200 projektów. Tylko u nas masz gwarancje, że w 100% skupiamy się na meblach kosmetycznych. 

 

Kto je produkuje? Wszystkim zajmuje się młody i pełen pomysłów zespół Figuratti. Stale nadzorujemy wasze opinie oraz procesy produkcji i robimy wszystko, aby nasza współpraca była dopięta na ostatni guzik.

 

Wiemy, że nasze produkty trafiają do salonów, które muszą na siebie ciężko zapracować i wymagają trwałych i sprawdzonych rozwiązań. Zostając naszym klientem, bierzemy odpowiedzialność za jakość. Nie lubisz czekać na rozpatrzenie reklamacji? My też, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby do problemu nie doszło. W wyjątkowych sytuacjach rozwiązujemy problem tu i teraz. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Jako że sami jesteśmy producentem rozwiązywanie potencjalnych problemów jest tak szybkie jak to tylko możliwe. "

 

Możemy tylko potwierdzić i polecić. W Figuratti nie ma rzeczy niemożliwych!

Regulamin sklepu

Newsletter!
Zostaw nam swojego maila
abyśmy mogli być w kontakcie!
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

Regulamin strony

Regulamin sklepu i polityka prywatności

Strona stworzona przez www.socialanimalmarketing.pl